Penis Büyütme Nasıl Yapılır?

Penis boyutları konusunda soru işaretleri sıklıkla karşımıza çıkıyor. Son dönemlerde penis büyütme ameliyatı çok tercih edilen sistemler haline gelmiş bulunmaktadır. Her ne kadar erkekler belirsiz bir zaman harcama eğiliminde olsalar da, hayatınızın çoğunu sarkık bir durumda geçireceksiniz. Penisiniz gevşek olduğunda, yumuşak olduğu ve gevşek ya da topal olduğu anlamına gelir. Fiziksel olarak tahrik edilmediniz ve sonuç olarak, bu eklenti boyunca akan kan yok. Basitçe söylemek gerekirse, sarkık bir penis istirahatte bir penisdir.

Penis Boyutları Ortalama Uzunluğu

15.500'den fazla erkek çalışmasına dayanarak, bunlar normal şartlar altında ortalama penis boyutları:

Gevşek bir şekilde sarktığı zaman sarkık bir penis boyutları ortalama uzunluğu 3,0 ila 4,25 inç arasındadır.
Ortalama sarkık penis çevresi 3,3 ila 4 inçtir.
Uzatılmış sarkık bir penisin ortalama uzunluğu 4,5 ila 6 inç arasındadır.
Ereksiyon halindeki penisin ortalama uzunluğu, uzatılmış sarkık ortala aynı 4.5 ila 6 inçtir.
Ereksiyon halindeki penisin ortalama çevresi 4.1 ila 5.0 inç arasındadır.
Ancak, soğuk veya yorgunluk, penisi geçici olarak daha küçük hale getirebilir.

 Penis Boyutları
Penis Boyutları

Dik penislerde olduğu gibi, dünyada erkeklerde olduğu gibi çok farklı flasit penis boyutları, çevresi ve görünümleri vardır. Bu nedenle - herhangi bir dürtüye rağmen, kendinizi başkalarıyla karşılaştırmanız gerekebilir - hiçbir zaman kendini bilinçli veya yetersiz hissetmemelisiniz. Eğer sarkık penisinize bağlı olarak dikleşince penisinin ne kadar büyüyeceğini tahmin etmeye çalışıyorsanız, sarkık penis ile dik bir penis arasında bir ilişki olmadığını bilmelisiniz.

Bir erkeğin "yetiştirici mi, yoksa duş mu" olduğunu kolayca bilemezsiniz. Uzatılmış sarkık penis uzunluğu ereksiyon boyunun daha iyi bir göstergesidir, ancak bunu günlük durumlarda görmemeniz olası değildir.

Eğer penisi inceliyorsanız, hangi prezervatif alacağınızı bulmaya çalışıyorsanız, bu sizin için iyi bir şeydir, ancak penisinizi dikken ölçmeniz gerekecektir. Penisinin büyüklüğünü bilmek, ne iyi süzülen ne de patlama riski, ne de patlama veya kırılma riski altında olan doğru kondomu bulmanıza yardımcı olabilir.

Penis Büyüklüğü ve Cinsel Memnuniyet
Araştırmalar rutin olarak penis uzunluğunun ve cinsel doyumun erkeklerle ya da kadınlarla ilişkili olmadığını göstermiştir. Ayrıca, çoğu erkek penislerinin gerçekte olduğundan daha küçük olduğunu düşünüyor.

Cinsel Sağlık Dergisi'nde yayınlanan bir 2017 araştırması, kadınların yüzde 56,5'inin penis büyütme ile orgazma ulaşabildiğini, kadınların yüzde 35,7'sinin ortalama ya da daha uzun penis boyutuna sahip olduğunu bildirdi.

Genç Penis Boyutu Ölçüleri

Genç bir çocuksanız ve penisiniz için endişeleniyorsanız, buna gerek yok. Penis büyüklüğü tıbbi bir konudur ve ortalama olarak kabul edilen bir dizi vardır. Sadece bu değil, penisiniz gençlik döneminiz boyunca daha da büyüyecek.

Ergenliğe ne zaman başladığına bağlı olarak, penis boyutları ancak daha sonraki gençlerinizde tam uzunlukta büyüyebilir. 10 yaşında ergenliğe başlayan biri 14 yaşına kadar tam boyuna ulaşabilir, geç başlayanlar ise 18 ya da 19'a kadar büyümeye devam edebilir. Aksine içgüdülerine rağmen, penisinin ne olması gerektiği konusunda asla endişelenmemelisin. Bunun yerine, yaptıklarınızı not edin.

Bu bilgileri güçlü yönlerinizi vurgulamak ve kendinizi ve eşinizi daha etkili bir şekilde korumak için kullanın. Sonunda, tüm bunlar gerçekten önemli, anlamsız bir sayı değil. Ve gerçek şu ki, her ne olursanız olun, bir değişiklik yapmak için gerçekten güvenli ve etkili bir seçenek yok.