Penis Büyütme Ve Penis Uzatma

penisbuyutme

Penis uzatma erkekler için önemlidir. Özellikle penis boyutu ufak olan erkekler penis büyütme yollarını arayarak sorunlarını çözmeye uğraşmaktadır. Penis büyütme, penis eğriliğini ameliyat etme, penis kalınlaştırma, gömülü penis uzatma gibi birçok penis sorunlarının tedavisi hastanemizde vardır.

Üroloji dalında Ankara’daki hastanemizde görev yapan ve işinde uzman olan hekimimiz Op. Dr. Cem Özlük tüm tedavileri ve operasyonları yapmaktadır. Hastanemizde gerçekleşen tüm ameliyatlar profesyonel olan doktorlar tarafından yüksek kalitede ve üst seviyede olan ekipmanlar ile yapılmaktadır.

Penis Büyütme İle Penis Uzatma Nedir?

Penis boyutu her erkek için gurur sebebidir. Özellikle evli olanların cinsel hayatlarında yaşadıkları sıkıntı ve sorunların çözülmesi adına penis büyüklüğü büyük problemdir. Sağlıklı cinsel hayat evli çiftler için önemli ve düzeltilmesi gerekli bir problemdir. Artık penis büyütme Ankara ve diğer şehirlerde yer alan hastanemizde tedavi edilebilen bir rahatsızlıktır. Bu tedavilere bakan doktorlarımızda işlerinde uzman ve tecrübe sahibi olan hekimlerdir.

Penis boyutunu olması gereken standart boyutların altında ise bu tip penislere tıp dilinde micro penis denilmektedir.  Standart boyut sertleşmiş halinde 11- 12 cm ve üstünde olanlardır. İstisna olarak da micropenis denilen boyut ise sertleşmiş halde 7-8 cm altında olan boyutlardır. Penis boyutları bu ölçülerin altında ise ve ya standart sayılsa da daha büyük bir penise sahip olmak isteniyor ise penis büyütme ameliyatı ile var olan boyuta 2 ila 5 cm daha eklemektedir.

Penis Büyütme Tedavisi

Her erkek kendi penisi ile barışık olmalıdır. Cinsellikte en önemli etken budur. Ancak penis boyutu ve ya görüntüsü ile mutlu olmayan bir erkek seks partnerine de mutlu cinsellik yaşatamamaktadır. Bu durumdan kurtulma için yapılan arayışların çoğu bilinçsiz uygulamalardır. Ameliyatsız yapılan tedavilerin genelde olumlu sonuç vermemektedir. Penis büyütmek için kullanılan haplar, aletler, masajlar genelde para kazanmak adına rahatsızlıkları kullanmaktan başka bir anlama gelmemektedir.

Penis uzatma Ankara ve birçok ülkede gerçekleşen tıbbi olarak da kanıtlanan bir tedavidir. Yapılan penis büyütme ameliyatları ağrısız ve sızısı olarak gerçekleştirilmektedir. Her ne kadar ameliyat olarak yapılan cerrahi bir müdahale olsa da bilinen ciddi boyutlarda bir kesik olmadan gerçekleşen operasyonlar ile tedavi yapılmaktadır.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Op. Dr. Cem Özlük hekimimiz tarafından gerçekleşen penis büyütme operasyonlarına her ne kadar ameliyat denilse de hiç birinde ciddi bir kesik gerektiren bir müdahale yapmamaktadır. Uzman doktorumuz genel olarak tüm operasyonları kapalı ameliyat yöntemi ile yapmayı tercih etmektedir. Bu sayede hastalar en kısa sürede ayağa kalkmakta ve günlük yaşantılarına dönebilmektedir.

Penis uzatma ameliyatı 3 ayrı seçenekte yapılmaktadır. Her biri kapalı ameliyat ile gerçekleşmekte ve hepsinde de penis boyutu 2 – 5 cm arasında uzamaktadır. Her 3 seçenekte hafif ağrılı olarak gerçekleşmektedir.

1 Numaralı Penis Büyütme Ameliyatıı

Genel olarak uygulan ve ilk sırada tercih edilen penis uzatma ameliyatıdır. Penis kemiği ile penis kökünü birbirine bağlayan bir bağ vardır. Bu bağa ligament denilir. Bu ameliyat da ligament bağı kesilerek iç kısımda kalan penis boyutu açığa çıkartılır.  Bu yöntem ile kişiye bağlı olarak peniste 2-5 cm arası anında uzama görülür.

2 Numaralı Penis Büyütme Ameliyatı

Tercih edilen ve gerekli görüldü takdirde 1 numaralı Penis büyütme ameliyatı ile beraber yapılan bir seçenektir. Bu ameliyat da penis ucu ile testis torbaları kısmında yer alan mesafeyi uzatmaktır.

3 Numaraları Penis Büyütme Ameliyatı

Bu ameliyatta diğerleri gibi kapalı yöntem ile ağrısız ve sızısız olarak gerçekleşmektedir. Bu yöntemde Skrotum adı verilen penis bağlantısı gevşetilmektedir. Bu Skrotum bağlantısı kesilerek gerçekleşen penis büyümesi anında fark edilebilmektedir.

Gömülü Penis Büyütme Ameliyatı

Tüm bu ameliyatların dışında ayrıca yer alan diğer bir penis uzatma ameliyatı ise gömülü penis ameliyattır. Bu yöntem aşırı kiloya bağlı olarak göbek altında oluşan yağların yoğunluğundan penisin o bölgede gömülü kalan kişilere yapılmaktadır. Penis kökünün olduğu bölgede yağ fazla olmasında penis o kilolu bölgede içe gömülmektedir.

Bu ameliyat ile o bölgedeki yağlar liposuction yöntemi ile temizlenir. Yağlar penis çevresinden temizlendiğine içeride hapsolan penisin boyu anında uzama göstermektedir.


Penis Ameliyatı Olmayı Gerektiren Nedenler

Bir erkek için penis önemli organlardandır. Sağlıklı erkek birey penisi ile ne kadar barışık ve mutlu ise hayattan zevk alır ve eşini de o denli mutlu eder. Fakat penisi ile mutlu değil ise hayata bakışı karamsardır. Penis sorunları denildiğinde;

  • Penis boyunun yeterli boyutta olmaması,
  • Penis kalınlığının yeterli olmaması,
  • Sünnet hatalarından oluşan penis sorunları
  • Aşırı kilodan kaynaklı gömülü penis sorunu,
  • Penis eğrilikleri, akla ilk gelenlerdir.

Penis ameliyatını sağlıklı olan her birey olabilir. Gerekli ve doğru olan bilgileri uzman doktor ile görüşüldüğünde hastalara verilir. Muayene sonrasında en kısa sürede de penis büyütme ameliyatı gerçekleştirilir.

Penis Büyütme Ve Kalınlaştırma

Penis uzatma sorunlarından diğer bir problem ise penisin yeteri kadar kalın olmamasıdır. Bu sorundan en çok eşler rahatsız olmaktadır. Yeterli kadar kalın olmayan penis seks partnerine cinsellikte zevk vermemektedir. Bu durum içinde penis kalınlaştırma ameliyatı yapılmaktadır.

Penis kalınlaştırma ameliyatında penis köklerinden yağ alınarak penise enekte edilmektedir. Bu işlemle penis kalınlaşır. Penise enjekte edilen yağların sadece %40- %60’lık bir oran ile kalıcıdır. Bu kalan oran ortalama 2-3 cm’lik bir kalınlaşmanın gerçekleşmesini sağlar.

Penis Büyüklüğünü Kısaltan Nedenler

Normalde penis boyutu standart ölçüde olup sonradan bir kısalma gözlemleniyor ise bu durumu tetikleyen bazı nedenler gelişmiş demektir. Penisin kısalmasını tetikleyen nedenler;

  • Aşırı Kilo Almak

Fazla kilo alımlarında penis kökünde yağlanma oluşur. Bu yağlar penis boyunu içine hapseder. Bu durumda penisin boyu kısalır. Bu sorundan kurtulmak için gömülü penis ameliyatı yapılır.

  • Sigara Kullanmak

Sigara kullanan bireylerin kan akışında yavaşlama olur. Penisin sertleşmesi ve büyüyebilmesi için bu kan akışının hızlanması gerekir. Tam gerçekleşmeyen ereksiyondan dolayı penis boyunda kısalma olur.

Penis Büyütmenin Cinsellikteki Önemi

Penisin büyük olması ile inanılan bazı yanlış saplantılı düşüncele vardır. Yani cinsel organı büyük olanın seks hayatı daha güçlüdür gibi inanış vardır. Bu tamamen yanlıştır. Türkiye de genel olarak penis boyutu ortalama 14 cm’dir. Bu değerin altında kalanlar için penis büyütme ameliyatı önem teşkil etmektedir. Bir kadının cinsel tatminliğe ulaşa bilmesi için sertleşmiş penis boyutun ortalama 8 cm olması yeterlidir.

Penis Büyütme İçin Doğru Adres

Op. Dr. Cem özlük tarafından yapılan penis büyütme ameliyatlarının hepsi olumlu sonuçlanmıştır. Hastaneden memnun ve mutlu olarak ayrılan hastalar en büyük kazançlarımızdır. Genital bölge estetiği alanında yurtdışında eğitim alarak deneyim ve tecrübelerini arttıran hekimimizin yaptığı ameliyatlar ekonomik ve her bütçeye uygun olacak fiyat aralıklarındadır. Genital estetik hakkında her türlü bilgi edinmek için hastanemizle iletişime geçip randevu alabilirsiniz.

HASTALARIMIZDAN YORUMLAR


yorum1


yorum2


yorum3


yorum4


yorum5


yorum6


yorum7


yorum8